Легенда

Так само, як сказочен сам смак соусів "МакМай", так схожа на казку історія виникнення нашої торгової марки. 

Це відео, створене дбайливими руками пісочних аніматорів, розповість, чому майонези "МакМай" такі смачні!

Наша легенда йде корінням до того часу, коли в Парижі зійшла зірка молодого талановитого кулінара Жана де Мака. І він у пошуках особливого компонента, який надавав би досконалість смаку приготовлених ним страв, відправляється в подорож в загадкову Малоросію.

Україна вітала його щедрої навесні і подарувала зустріч з дівчиною Майєю, яка підкорила його серце з першого погляду. Окрилений любов'ю де Мак, як ніколи раніше, натхненно і натхненно, винаходив все нові і нові рецепти соусів і приправ! Незабаром закохані одружилися, а Жан де Мак передав всі свої кулінарні досягнення і гастрономічні відкриття в дар того краю, де зустрів він свою велику любов.

Саме тоді смачний французький соус почали називати МакМай - на честь талановитого кулінара де Мака і красуні Майї. Так почалася сучасна історія нашої торгової марки МакМай, для якої головне - дарувати частинку любові і весняного натхнення.

ТМ "МакМай" від виробника ТОВ «Прайм-продукт» - це гарантія того, що продукт виготовлений з натуральних інгредієнтів високої якості із застосуванням виключно фірмовою рецептури, що і стало запорукою успіху компанії.

Ми пишаємося нашою чудовою лабораторією, яка забезпечена найсучаснішим обладнанням. Завдяки старанням наших досвідчених технологів і під пильним наглядом грамотних і відповідальних лаборантів, ми впевнені, на стіл споживача продукція потрапить без найменших відхилень в технології виробництва.

Чимале значення для споживача має і той факт, що вся наша продукція виготовлена ??і натуральної сировини. Всі надійшло на завод сировину для виробництва майонезу, кетчупу, соусу, гірчиці й оцту проходить мікробіологічний та хімічний аналіз. На заводі існують три стадії перевірки: перша стадія - це перевірка якості сировини, друга - контроль технологічного процесу і, нарешті, третя - контроль готової продукції.

МакМай - дарунок весняного натхнення!

Детальніше